Targi stomatologiczne KRAKDENT®!

Tylko KRAKDENT®!
Przed nami kolejna edycja Targów KRAKDENT® – przez wielu przedstawicieli branży uważanych za najważniejsze targowe spotkanie lekarzy stomatologów, techników dentystycznych i asystentek nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej. Impreza w tym roku – ze względu na konkurencyjną, odbywającą się w połowie marca w Kolonii – zorganizowana zostanie w dniach 11-13 kwietnia 2019 roku w EXPO Kraków.
Targi KRAKDENT® z każdą kolejną edycją zyskują na znaczeniu. Najlepszym tego dowodem jest rekordowa liczba Wystawców z ubiegłego roku – na liście firm prezentujących ofertę znalazło się bowiem aż 450 firm z całego świata! Wydarzenie to od dawna już dzięki skali, liczbie wystawców i zwiedzających przestało być kojarzone z imprezą skierowaną tylko do polskich zwiedzających, z prezentacją krajowych producentów. Wręcz przeciwnie – zyskało międzynarodową rangę.
Olbrzymią zaletą KRAKDENTU® jest także EXPO Kraków, w którym targi się odbywają. To jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Dzięki olbrzymiej powierzchni wystawienniczej jedynym ograniczeniem dla Wystawców jest…wyobraźnia! Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie by zaplanować i zrealizować nawet najbardziej nietypowe stoisko, które na kilka dni może się stać biurem/siedzibą firmy, z salką szkoleniową i pokojem narad włącznie. Jeżeli do tego wszystkiego dodamy Kraków – miasto pod każdym względem magiczne – otrzymujemy połączenie idealne: imprezę na światowym poziomie, organizowaną w nowoczesnym obiekcie, w mieście do którego chce się wracać nie tylko w celach służbowych.
Wszyscy Zwiedzający mają swoje powody by odwiedzić Targi KRADKENT®. Jedni nastawiają się przede wszystkim na uaktualnienie i zdobycie wiedzy. Drudzy koncentrują się na prezentowanych branżowych nowościach. Jeszcze inni chcą w kilka godzin zaopatrzyć swoje gabinety we wszystkie niezbędne akcesoria i sprzęty. Bez względu na motywację do wzięcia udziału w KRAKDENCIE® każdy znajduje tu to, czego szuka!
Merytoryczny i bardzo bogaty program szkoleniowy KRAKDENT-edu, a w nim Kongres Dental Spaghetti, prezentacje i szkolenia firm organizowane w salach seminaryjnych i na stoiskach, całodniowe kursy i warsztaty. Po raz pierwszy zapraszamy Państwa na pokaz mody i krótkie prezentacje firm na scenie KRAKDENT MeetUp w Hali Dunajec. Imponująca liczba branżowych nowości, wśród których znajdziemy wszystko: od unitów, skanerów przez narzędzia chirurgiczne, materiały i preparaty wykorzystywane w trakcie zabiegów po najnowszej generacji technologie wspierające lekarzy w codziennej pracy. Tak w dużym skrócie zapowiada się 27. edycja najważniejszego w Europie Środkowo-Wschodniej spotkania branży stomatologicznej! Spotkania, którego nie można przegapić!

Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę targów: www.krakdent.pl