Za nami 14. edycja Dolnośląskich Targów Stomatologicznych DENTAMED®

Dodał  |  0 Komentarzy


DSC_3260
Choć są Targami regionalnymi, z roku na rok zyskują na znaczeniu. Zakończoną 14. edycję DENTAMEDu
® – zorganizowaną we Wrocławiu, odwiedziło 2345 osób, czyli niemal 10 proc. więcej niż w ubiegłym roku. Lekarze stomatolodzy z woj. dolnośląskiego mogli poznać ofertę prezentowaną przez 129 wystawców z Polski oraz z takich krajów jak Finlandia, Holandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Szwajcaria, Szwecja oraz USA. Dodatkowo reprezentowanych było ponad 120 firm, które uzupełniały długą listę targowych produktów.

DSC_3247Udane zakupy, lepsze kwalifikacje

Lekarze uczestniczący w Dolnośląskich Targach Stomatologicznych DENTAMED® nie tylko wyposażali swoje gabinety w zgodzie z najnowszymi trendami, ale także chętnie korzystali z bogatego programu towarzyszącego. Podczas tegorocznej edycji Targów odbyły się dwa punktowane całodniowe szkolenia współorganizowane z Anna Szymańską z firmy Esdent.

Pierwsza pomoc w gabinetach

Z kolei drugiego dnia organizatorzy zaproponowali lekarzom zupełnie nowy temat szkoleniowy, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Był to kurs medyczny pt.: „Pierwsza pomoc w gabinecie stomatologicznym – up-to-date, czyli najnowsze wiadomości. Wykład i warsztaty praktyczne”. Część teoretyczną poprowadził lek. med. Andrzej Nabzdyk, natomiast cześć praktyczną zespół ratowników medycznych. W praktycznym szkoleniu przeprowadzonym w systemie rotacyjnym wzięło udział niemal sto osób.

Dodatkowo na terenie Targów odbyły się prezentacje i szkolenia firm uczestniczących w wystawie, m.in. dwudniowe sesje szkoleniowe firm Car-line i Apoldent.

DSC_418715. edycja Dolnośląskich Targów Stomatologicznych DENTAMED we Wrocławiu odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2016 r. Zapraszamy już dziś!

Źródło: informacje prasowe