Kolejna udana edycja DENTAMED 2014

dentamedZa nami 13. edycja Dolnośląskich Targów DENTAMED®, które po raz kolejny potwierdziły, że są jedną z największych imprez tego typu w Polsce. Swoją ofertę zaprezentowało 132 wystawców z Polski, ale także z takich krajów jak: Chiny, Izrael, Holandia, Niemcy, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, USA czy Włochy. Przez dwa dni w hali AWF można było sprawdzić branżowe nowości – innowacyjny sprzęt, najlepszej jakości narzędzia, środki farmaceutyczne oraz oprogramowanie medyczne przeznaczone do każdego nowoczesnego gabinetu stomatologicznego i pracowni protetyki dentystycznej. Dodatkowo reprezentowanych było 89 firm.

Zakupy i wiedza

W wydarzeniu organizowanym przez Targi w Krakowie i odbywającym się pod patronatem honorowymProf. dr hab. Marka Ziętka – Rektor Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiuudział wzięło 2192 lekarzy stomatologów, techników dentystycznych i studentów oraz uczniów szkół medycznych.

Podczas tegorocznej edycji targów DENTAMED® odbyły się dwa całodniowe szkolenia zorganizowane przez Targi w Krakowie:

Na terenie Targów odbyły się liczne prezentacje i szkolenia firm uczestniczących w wystawie, m.in. sesja szkoleniowa firmy Car-line oraz firmy Apoldent. Patronami wydarzenia były redakcje: Magazynu Stomatologicznego, Dentonetu i Dentowizji.

 

Znamy też termin następnej edycji Targów DENTAMED® we Wrocławiu. Odbędą się one w dniach 6-7.11.2015 r.