Strefa Kariery na Targach KRAKDENT® 2015

Dodał  |  0 Komentarzy

 


 

strefa kariery krakdent

Szukasz pracy w branży stomatologicznej? A może szukasz pracownika? Jeśli tak, to koniecznie dołącz do Strefy Kariery organizowanej podczas 23. Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT® w Krakowie.

Nawiązanie kontaktu z potencjalnym pracodawcą podczas targów daje wymierne korzyści. I dodajmy: nie chodzi tu o targi pracy, ale specjalistyczną imprezę targową! Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT® skupiają grono najlepszych firm branży dentystycznej, umożliwiają kontakt bezpośredni, a osoby odwiedzające targi są postrzegane jako aktywne i nastawione na rozwój.

Chcąc ułatwić kontakt między pracodawcami a potencjalnymi pracownikami, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom i po raz kolejny zorganizować Strefę Kariery podczas Targów KRAKDENT®. W poprzednich latach idea została pozytywnie oceniona zarówno przez firmy obecne na Targach, jak i przez odwiedzających, stąd pomysł, aby Strefa Kariery stała się ważnym elementem naszej imprezy.

Zapraszamy wszystkich szukających pracy jak i pracodawców do odwiedzenia Strefy Kariery podczas 23. Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT®

Co zyskujesz?

  • bezpłatne ogłoszenie na stronie Targów
  • bezpłatne ogłoszenie w Stefie Kariery w trakcie trwania Targów
  • nawiązanie bezpośredniego kontaktu z pracodawcą/kandydatem od razu podczas Targów
  • zapoznanie się z aktualnymi trendami na rynku

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij poniższy formularz (formularze dostępne pod tym adresem)na adres koziej@targi.krakow.pl

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie KRAKDENT® (19-21 marca 2015 r.) to jedno z najważniejszych miejsc spotkań branży dentystycznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Ponad 300 wystawców i ponad 12.000 zwiedzających. W tym roku po raz pierwszy Targi odbywają się w EXPO Kraków (ul. Galicyjska 9, boczna od ul. Centralnej).

Źródło: KRAKDENT®